لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۸/۱۷

گردهمايي خانواده بزرگ ذوب آهن زير بيرق حماسه كربلا

مراسم عزاداري اربعين حسيني با حضور خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان ، جمعي از معاونين و مشاورين مديرعامل و مديران شركت ، جمعي از شهروندان ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر امان اللهی ، اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ، و با مداحی حاج میثم جهدی و حسینی از تلاشگران ذوب آهنی و اجراي تواشيح توسط گروه بشارت در سالن نبرد ورزشگاه بزرگ فولادشهر سه شنبه 16 آبان ماه برگزار شد .

حجت الاسلام و المسلمين دكتر امان اللهي به عنوان سخنران ويژه اين مراسم طي سخناني به واقعه عاشورا پرداخت و گفت : عظمت حماسه عاشورا آنچنان وسعت دارد كه امروز نيز پس از ساليان بسيار ، بزرگترين اجتماع انساني را در اربعين رقم مي زند و اين بزرگترين پيروزي براي جبهه حق و حقيقت است .

وي با اشاره به آيات و روايات افزود : هر جا ذكر و ياد امام حسين (ع) باشد و پرچم عاشورا به اهتزاز درآيد ،‌ آنجا قطعه اي از بهشت است .

مهندس علمداری مشاور فرهنگي اجتماعي مديرعامل نيز در اين مراسم گفت : امروز اربعین یعنی همراه انقلاب اسلامی بودن و دفاع از آرمان ها و ارزش های آن که بعد از گذشت 1400 سال همچنان مانند روز اول نوید بخش پویایی و پیشرفت زنان و مردان ایران زمین است که دوشادوش یکدیگر برای گذر از جنگ اقتصادی کنونی است تلاش و همتی وصف ناپذیر دارند. اما این انتهای راه نیست هر یک از ما نیاز است به سهم خویش برای زمینه سازی ظهور حضرت امام زمان (عج) تلاش نماییم و از بستری که در این خصوص برای خدمت رسانی به خلق ا... مهیا است به بهترین نحو ممکن استفاده نماییم .

وي افزود : در آستانه اربعین حسینی ، دومین سالگرد تاسیس کانون خیرین فرهنگی بانوان ذوب آهن اصفهان از طریق فراخوانی بسیار ساده ویژه بانوان این خانواده بزرگ صورت گرفت. بانوانی توانمند که بدون هیچ گونه چشمداشت مالی آموزش توانمندی های خویش را در رشته های  متنوع با تلاش و همت شبانه روزی همسران خویش در جبهه صنعت پیوند دادند و در راستای رشد و اعتلای خانواده ذوب آهن و عموم شهروندان از هیچ تلاشی فرو گذار ننمودند.

وی در ادامه به ارائه گزارش فعالیت های کانون خیرین فرهنگی طی 9 ماهه سال جاری پرداخت و افزود : باعث افتخار ذوب آهن اصفهان است که فعالیت های کانون مذکور در چهار نقطه شامل فرهنگسرای ذوب آهن اصفهان واقع در فولادشهر با 3535 نفر آموزش ، مجموعه اداری شفق در اصفهان با 1360 نفر آموزش ، کانون شهید قجه ای زرین شهر با 795 نفر آموزش و در بخش کانون خیرین فرهنگی آقایان نیز با 673 نفر آموزش توانستند علاوه بر خدمت رسانی به خانواده شرکت در راستای مسئولیت اجتماعی در قبال جامعه نیز عملکرد ماندگاری به ثبت برسانند. این مهم صدقه جاریه و باقی الصالحاتی برای نسل های آتی نیز به شمار می رود.

مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت در ادامه به علل شکل گیری کانون خیرین و این جهاد فرهنگی اشاره نمود و تصریح کرد : حضور در مراسم و محافل عزاداری امام حسین (ع) از اجر فراوانی برخوردار است . با مرور واقعه عاشورا که قیام حق علیه باطل بود ، در می یابیم امروز نیز به نوعی دیگر این جنگ ادامه دارد و لذا تنها نظاره گر بودن پیامدهای آن و تاسف خوردن گشایشی را ایجاد نمی کند. اربعینی شدن به معنای تلاش برای زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) است ، مسیری که طریق جاودانه است.

وی خاطر نشان کرد : سال گذشته تعدادی از پولاد مردان ذوب آهن اصفهان با 15 دستگاه اتوبوس به سرزمین کربلا اعزام شدند امسال این آمار به 30 دستگاه افزايش یافته است و همکاران به همراه خانواده خویش هم اکنون در آن سرزمین نورانی حضور دارند . قطعاً این آمار در سال آینده افزایش می یابد که خیر و برکت را برای این شرکت مادر صنعتی در پی دارد.

مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت در پایان از کلیه بخش های شرکت که برای توسعه و شکوفایی فعالیت های کانون همواره تلاش و کوشش می نمایند از جمله روابط عمومی ، معاونت های مختلف شرکت ، مدیریت خدمات و امور جتماعی ، حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان و ... تشکر و قدردانی نمود.

اما این مراسم یک مهمان ویژه داشت که با عطر خویش جلوه ای خاصی به برنامه داد و فضای حضور در کربلای معلی پیوند داد و آن پرچم قرمز رنگ ضریح مقدس امام حسین (ع) بود که به رسم مهمان نوازی خویش ، دست خود را بر سر همه مهمانان کشید  .

شایان ذکر است این مراسم به همت روابط عمومی ، کانون خیرین فرهنگی ، موسسه خیریه والفجر ، حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان ، معاونت هاي پشتیبانی و ساخت ، منابع انساني و امور اجتماعي، بهره برداري ،‌مدیریت حراست و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن برگزار گردید.