لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۴/۲۱

در همایش حجاب و عفاف عنوان شد :

پوشش زنان ایران اسلامی نمادی از اقتدار کشور و تجلی بخش آرمان هاست

به مناسبت هفته عفاف و حجاب ، همایشی تحت این عنوان با حضور مدیران ، مسولین و مشاوران مدیرعامل شرکت و همچنین بانوان شاغل در ذوب آهن اصفهان و تنی چند از اعضای کانون خیرین فرهنگی بانوان با سخنرانی ویژه دکتر  امان الهی استاد دانشگاه و مشاور خانواده  سه شنبه بیستم تیرماه به همت مديريت روابط عمومي ،معاونت منابع انساني و امور اجتماعي و مديريت آموزش و توسعه منابع انساني شركت در تالار آهن برگزار شد .

پوشش زنان ایران اسلامی نمادی از اقتدار کشور و تجلی بخش آرمان هاست

در ابتداي اين همايش مهندس علمداری مشاور فرهنگي اجتماعي مديرعامل شركت  ضمن خوش آمد گویی به حضار با اشاره به اینکه پوشش زنان ایران اسلامی نماد و پرچمی از اقتدار کشور و تجلی بخش حفظ آرمان هاست  گفت : بانوان شاغل در  بخش های مختلف ذوب آهن اصفهان ضمن رعایت موازین و دستورات اسلامی در جبهه های صنعت ، درمان و فرهنگ در حال خدمت به جامعه ، خانواده ، میهن و آرمان های انقلاب اسلامی هستند .

وی با ذکر مثالی متناسب با محیط صنعتی در بخشی دیگر از سخنان خود را چنین عنوان نمود :  در ذوب آهن اصفهان مانند سایر صنایع برای هر قطعه و تجهیز یک دستور العمل ایمنی ، تعمیرات و نگهداری به منظور جلوگیری از بروز حوادث در نظر گرفته شده است . تا کارکنان در کنار استفاده از این دستگاه بتوانند علاوه بر تامین رزق حلال و ایفای نقش در راستای ارتقاء بهره وری شرکت ، سلامتی خود را نیز مورد توجه قرار دهند تا رسالت شرکت نیز به نحو مطلوب محقق گردد .

قرآن کریم ، هدیه خداوند به انسان هاست

مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت تصریح کرد : خداوند متعال نیز زمانی که انسان را آفرید برای حفظ گوهر درونی او ، دستور العمل زندگی سعادتمندانه و بازگشت موفقیت آمیز از دنیا به سرای آخرت را  به وی ابلاغ نمود . قرآن کریم ، هدیه خداوند به انسان هاست که مجموعه کاملی از کلیه دستورات در این کتاب ارزشمند قرار داده شده است و برای بهره برداری و درک عمیق دستورات آن  نیاز است بصیرت و آگاهی کامل داشته باشیم تا نتیجه مطلوب حاصل شود .

در ادامه دکتر  امان الهی استاد دانشگاه و مشاور خانواده گفت : در خصوص رعایت عفاف و حجاب و همچنین سایر دستورات الهی ، هر یک از انسان ها نیاز است ابتدا خودشان به معنای و تاثیرات شگرف این مضامین واقف باشند تا بتوانند بدون اجبار روند مناسب را در پیش بگیرند .

وی افزود : آموزش عفاف و حجاب نیاز است از دوران کودکی و بدون اجبار و همچنین بر اساس اصول علمی مورد توجه والدین قرار گیرد .

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست بلکه خوشبختی دوست داشتن ، داشته ها است

این استاد دانشگاه با اشاره به اینکه آرزوی خوشبختی و نشاط همواره مورد توجه همه انسان ها است اظهار کرد : در شرایط فعلی انسان ها هر چه به دنبال کسب این دو آرزوی بزرگ هستند متاسفانه از آنها فاصله می گیرند . در حال حاضر واژه خستگی به عنوان یک مشکل بزرگ زندگی همه انسان ها را تحت تاثیر قرار داده است . خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست بلکه خوشبختی دوست داشتن ، داشته ها است .

بايد با تجربه دوران گذشته و نشاط زمان حال براي آينده برنامه ريزي نمود

دکتر  امان الهی خاطر نشان كرد : اگر انسان اضطرب فردا و غم ديروز را فراموش كند روز خوبي را  سپري مي كند . انسان ها مشكلات گذشته و ترس از زندگي آينده را همواره با خود دارند و لذا نمي توانند در زمان شادماني كسب نمايند . در صورتي كه بايد با تجربه دوران گذشته و نشاط زمان حال براي آينده برنامه ريزي نماييم .

شايان ذكر است اين همايش با برنامه شاد فرهنگي و هنري و همچني اجراي گروه پير اميد همراه بود كه مورد توجه حضار قرار گرفت . 

                                                                              
موضوع
نام و نام خانوادگی
آدرس پست الکترونیک شما
آدرس پست الکترونیک گیرنده