لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۲/۱۶

در مراسم تجليل از جانبازان شركت عنوان شد :

تلاشگران ذوب آهن اصفهان ، رزمندگان اقتصادمقاومتي هستند

به مناسبت سالروز ميلاد  با سعادت حضرت ابا عبدا... الحسين(ع) ، حضرت ابوالفضل العباس(ع)  و امام سجاد (ع) وگراميداشت  مقام  جانباز  مراسم جشني در سالن كوثر ورزشگاه 22 بهمن شهداي ارتش اصفهان با حضور جمعی از جانبازان  ذوب آهن به همراه خانواده گرامیشان برگزار گرديد.

در اين آيين كه با حضور غلامعلی قادری سرپرست معاونت منابع انساني واموراجتماعي و مدیر حراست،  مهندس افضلی معاون بهره برداری ، سرهنگ پرویز امیدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان  و تني چند از دیگر مسئولین شركت  و همچنين امیر سرتیپ خلبان باقری فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان برگزار شد ، برنامه هاي متنوع فرهنگی ، هنري اجرا گرديد.   

سرپرست معاونت منابع انساني واموراجتماعي طی سخنانی  در این آیین ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جهانی کار و کارگر ، سلام و تبریک مهندس صادقی مدیرعامل شرکت را نیز به جانبازان گرانقدر شرکت و خانواده محترمشان ابلاغ نمود .

وی در ادامه ضمن بیان جایگاه والا و پرفضیلت مقام جانباز ، گفت : اگرمجاهدت ، ایثارگری و از خود گذشتگی جانبازان نبود ، ایران اسلامی از اقتدار امروز برخوردار نمی شد .

قادری با اشاره به توطئه های دشمنان نظام اسلامی ایران از زمان شکل گیری انقلاب و دفاع مقدس و شکست این توطئه ها با حماسه آفرینی مردم ، گفت : ناکامی دشمنان ایران در عرصه های نظامی باعث شد که آنها امنیت مردم را نشانه روند اما به یاری خدا و با رشادت مردم انقلابی ما ، هم اکنون ایران یکی از امن ترین کشورهای دنیاست .

وی افزود : امروز طرح اصلی دشمن ، جنگ اقتصادی علیه این نظام مقدس است و لذا نقش ذوب آهن اصفهان به عنوان مادر صنعت فولاد ایران در این عرصه بسیار مهم است و باید تلاش کنیم تا این مجتمع عظیم صنعتی دوباره به جایگاه اصلی خود در صدر صنایع کشور بازگردد .

سرپرست معاونت منابع انساني واموراجتماعي شرکت به حضور پررنگ ذوب آهن در تمام عرصه های سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی کشور از جمله انقلاب اسلامی ، دفاع مقدس ، اقتصاد مقاومتی و ... اشاره نمود و گفت : این شرکت بیش از 12 هزار شهید ، جانباز ، آزاده و ایثارگر دارد که هم اکنون بیش از 2 هزار نفر از این جامعه ایثارگر در ذوب آهن مشغول به کار هستند . این آمار در بین تمام بنگاه های صنعتی و اقتصادی کشور بی نظیر است و نشان دهنده سرمایه انسانی و اجتماعی ناب ذوب آهن می باشد .

قادری با اشاره به مشکلات اقتصادی کنونی ذوب آهن گفت : این مشکلات با روحیه ایثارگری کارکنان این شرکت قابل حل است . این کارکنان روزگاری به عنوان ایثارگر در جبهه حضور می یافتند و امروز در عرصه تولید و اشتغال ، از خود گذشتگی می کنند چرا که  تولید و صادرات محصولات مختلف ، مهمترین سلاح ما در مقابل دشمن است .

وی ابراز امیدواری نمود که با اتحاد و وفاقی که دربین تلاشگران ذوب آهن وجود دارد ، شاهد شکوفایی روز افزون این مجتمع عظیم صنعتی باشیم .

امیر سرتیپ خلبان باقری نيز طي سخناني ضمن تبريك روز جانباز ، گفت : استقلال ايران مرهون جانفشاني و از خودگذشتگي بزرگمرداني است كه در دفاع مقدس حماسه آفريني كردند .

وي افزود : ايران اسلامي  در منطقه خاورميانه كه درگير جنگ هاي مختلف است ، با رشادت و ايثارگري جوانان انقلابي خود ، يكي از امن ترين كشورهاي حال حاضرجهان مي باشد در حاليكه كشورهايي مانند انگليس و فرانسه در قاره اروپا از چنين امنيتي برخوردار نيستند .

فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان ،‌ذوب آهن اصفهان را كانون ايثارگري و مجاهدت در عرصه هاي مختلف از جمله پيروزي انقلاب اسلامي ودفاع مقدس دانست و گفت : هم اكنون نيز كه دشمن در عرصه اقتصادي ، عليه نظام ما تهاجم مي كند ،‌ تلاشگران ذوب آهن ، در نقش رزمندگان اقتصاد مقاومتي نقش بسيار مهمي در حفظ استقلال و عزت كشور دارند .

وي اظهار داشت : توليدات كارخانه هاي بزرگ همچون ذوب آهن اصفهان باعث تقويت رزمندگان كشور مي شود و اميدوارم شاهد سرفرازي و بالندگي هرچه بيشتر اين مجتمع عظيم صنعتي باشيم .
موضوع
نام و نام خانوادگی
آدرس پست الکترونیک شما
آدرس پست الکترونیک گیرنده