لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۶/۰۲/۰۶
مهندس صادقی در آیین جشن عید بعثت حضرت رسول اکرم (ص) عنوان نمود :
تحول اقتصادي ذوب‌آهن اصفهان با اجراي پروژه هاي بهبود 
به مناسبت عید بعثت حضرت رسول اکرم (ص) آیین جشنی با حضور مهندس احمد صادقی مدیرعامل و جمعی از ديگر مسئولین شرکت دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه در تالار آهن شرکت برگزار شد .  
در اين آيين كه با برنامه هاي متنوع فرهنگي همراه بود ،‌مهندس صادقي طي سخناني ضمن تبریک عید سعید مبعث ،‌ به اهمیت و فضیلت این روز بزرگ در دین اسلام پرداخت و گفت : روز مبعث بسيار پر خیر و برکت است زیرا خداوند متعال بزرگترین نعمت خود را بر انسان ها نازل کرد و همه ما باید با عمل به نعمت و بهره گیری از آن شاکر خداوند باشیم. در این روز خداوند به انسان ها افتخار داد که صاحب دینی شوند که اساس آن قرآن است و انشاا... از آن بهره بگیریم . 
مدیرعامل شرکت در ادامه سخنان خود  به برنامه ها و استراتژي هاي اصلي شركت در سال جاري پرداخت وگفت : ذوب آهن اصفهان چند فعاليت عمده را در اولويت قرار داده است تا شاهد تحول اقتصادي در اين شركت در سال 96 باشيم . در واقع با اجراي اين پروژه ها ، اين مجتمع عظيم صنعتي متحول شده و به لحاظ شرايط اقتصادي با سال گذشته قابل مقايسه نخواهد بود. 
وي در تشريح اين فعاليت ها گفت : مهمترين پروژه اي كه در پيش رو داريم و ارزش اقتصادي بسياري براي شركت دارد ،‌برنامه ريزي براي كاهش HMR يا چدن مذاب در كنورتورها است . برنامه ريزي براي افزايش FE سنگ آهن مورد استفاده در كوره بلند ديگر پروژه مهم ذوب آهن است كه تاثير اقتصادي آن بسيار چشمگير است . يكي ديگر از پروژه هاي اصلي ، طرح تزريق پودر زغال به كوره بلند (PCI)است كه خوشبختانه اين طرح آغاز شده است و امسال به بهره برداري مي رسد . این طرح نقش مهمی در کاهش مصرف کک و درنهایت قیمت تمام شده محصولات دارد .
 مدیرعامل شرکت اظهار داشت : در راستای تولید اقتصادی شرکت گام های موثر بسیاری با همکاری بخش های مختلف برداشته شد که ثمره آن کاهش هزینه ها و رسیدن زیان شرکت به حدود عدد صفر بود ، این عوامل سود عملیاتی را برای شرکت در پی داشت و سبب شد منحنی قیمت تمام شده شرکت سیر نزولی یابد و به قیمت سایر شرکت های فولادی نزدیک شود.اما همچنان قیمت تمام شده محصولات ذوب آهن از سایر شرکت های فولادی بالاتر است که باید اصلاح شود.
وی در خصوص اصلاح ساختار مالی شرکت به عنوان یک مبحث کلیدی خاطر نشان کرد : با اقدامات صورت گرفته در راستای اصلاح ساختار مالی شرکت ، هزینه های مالی را کاهش می دهیم و این امر در بهبود شرایط اقتصادی ذوب آهن نقش مهمی دارد .
مديرعامل ذوب آهن ،  توليد محصولات جديد وبا ارزش افزوده بالاتر و صادرت آنها را از ديگر استراتژي هاي مهم ذوب آهن در سال جديد عنوان نمود و ابراز اميدواري كرد كه با توليد اين محصولات از جمله تيرآهن بال پهن و ساير محصولات صادراتي ، روند درآمد وسودآوري اين شركت بهبود يابد . 
مهندس صادقي با اشاره به اينكه سال جديد به تدبير مقام معظم رهبري ، سال اقتصاد مقاومتي ، توليد و اشتغال نامگذاري شده است ، گفت : ذوب آهن اصفهان با تمام وجود در تلاش است تا در راستاي اقتصاد مقاومتي ، ضمن حفظ اشتغال و حفظ صنايع و معادن وابسته ،  جايگاه خود را در عرصه جهاني و داخلي تحكيم بخشد .
وی در ادامه سخنان خود به ضرورت بهره گیری بیشتر از تعالیم والا و ارزشمند اسلام برای پیشرفت در همه ابعاد تاکید نمود و افزود : غرب با دین اسلام مشکل دارد و از مسلمان بودن انسان ها ناراحت است لذا تمام قدرت خود را به کار گرفته که آن را از بین ببرد .  آنها طی سالیان گذشته در این خصوص برنامه داشتند که دین وبه ويژه اسلام را در جامعه بشري کمرنگ نمایند . در حالي که دین ما اصل سیاست ، اعتقاد و اراده ما محسوب می شود و با این اعتقاد می توانیم به حقیقت برسیم . 
مدیرعامل شرکت تصریح کرد : با انقلاب ، دین را پا بر جا و مستحکم نگه داشتیم و به دنیا ثابت نمودیم شکرگذار نعماتی هستیم که خداوند به ما عطا نموده است . اصل جمهوری اسلامی ، دین ، اعتقاد و رفتار ارزشي ما است و باید همه امورات را با دین تطبیق دهیم. 
وی گفت : تحت فشار شدید دنیا هستیم آنها با تحریم ها ، فشار اقتصادی زیادی بر کشور وارد نمودند تا ایران را با بحران جدی همراه نمایند . این فشار اقتصادی به مشکلات کارخانه دامن زد و آنها را افزون تر نمود اما با تمام مشکلات،‌ اقتصاد مقاومتی را سرلوحه قرار دادیم تا از این برند صنعتی تمام قد دفاع نماییم . 
مديرعامل ذوب آهن تاكيد كرد : همه ما باید تا آخرین ذره وجود تلاش نماییم که ارزش ها حفظ شود.  باید بدانیم جبهه جنگ ما امروز تغيير كرده و به عرصه اقتصادي آمده است . در حال حاضر جبهه اقتصاد باید مورد توجه قرار گیرد زيرا اقتصاد اساسی ترین کاری است که اگر فراموش شود ، مردم در تنگنا قرار می گیرند .
 
مهندس صادقی ادامه داد : اقتصاد مقاومتی به معنای تسلیم شدن و تحمل درد و رنج نیست بلكه مقاومت یعنی ایستادگی ، تلاش و کوشش در جهت دستيابي به پيشرفت و جايگاه والاتر در عرصه هاي بين المللي . 
مدیرعامل شرکت اظهار کرد : خداوند متعال به ما تکلیف کرده است که خدمت نماییم و بايد در مقابل اين تكليف جوابگوباشيم . اگر پست و سمتی می گیریم اصل را خدمت به مردم قرار دهیم و در این راستا از هیچ تلاشی فرو گذاری نکنیم .موضوع
نام و نام خانوادگی
آدرس پست الکترونیک شما
آدرس پست الکترونیک گیرنده