لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۱۲/۰۴

در سیزدهمین کنفرانس ملی روز مهندسی

تجلیل از مهندس صادقی  به عنوان شخصیت برجسته جامعه مهندسین کشور

مقارن با زاد روز بزرگ مرد مهندسی ایران ، خواجه نصیر الدین طوسی که به نام "روز مهندس" نامگذاری شده است ، سيزدهمين كنفرانس ملي روز مهندسي با شعار " تفكر مهندسي راهبرد رشد و توسعه پايدار "  با حضور مهندس حسین ابویی مهريزي معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، دکتر بهرامی مدیرکل سرمایه گذاری خارجی وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، حسین سيستاني معاون توسعه مدیریت و منابع انساني استانداري اصفهان ، عبدالوهاب سهل آبادي رئيس اتاق بازرگاني ، صنايع ، معادن و كشاورزي استان اصفهان ، مهدی جمالی نژاد شهردار اصفهان ، اسرافیل احمدیه رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت اصفهان ، محمد ابکا مدیرعامل شرکت بین المللی فولاد تکنیک و رییس انجمن خدمات فنی مهندسی استان اصفهان ، برکتین رییس خانه صنعت ، معدن و تجارت استان و چهره هاي شاخص مهندسي و جمعي از مسئولين استان در اتاق بازرگاني ، صنایع ، معادن و کشاورزی استان اصفهان  چهارم و پنجم اسفند ماه  برگزار شد.

در اين كنفرانس مهندس احمد صادقي مديرعامل ذوب آهن اصفهان به عنوان شخصیت برجسته جامعه مهندسین سال 1395 کشور معرفی و تجلیل شد و مهندس علمداری مشاور فرهنگی اجتماعی شرکت به نیابت از ایشان لوح تقدیر و تندیس ویژه این کنفرانس را دریافت نمود .

نقش و تاثیر حمایت از ظرفیت های مهندسین کشور

مهندس حسین ابویی مهريزي معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت گفت : هر گونه تحول اساسی که در کشور انجام گرفته است اگر نگوییم محور اصلی آن باید گفت یکی از ارکان اساسی آن مهندسین بوده اند . باید توجه داشت نقش و تاثیر حمایت از ظرفیت های مهندسین کشور و برنامه ریزی مناسب در این راستا می تواند علاوه بر ایجاد امید در نسل جوان کشور به اشتغال زایی ، تولید ثروت و جذب سرمایه گذاری و بهبود فضای کسب و کار منجر شود .

وی افزود : آمار و تعداد فارغ التحصیلان در رشته های مهندسی در کنار اینکه به نوعی فرصت تلقی می شود اما اگر در این راستا برنامه ریزی هدفمند صورت نگیرد این فرصت به تهدید تبدیل می شود که امید است با مدیریت صحیح و ایجاد زیر ساخت های مناسب برای جذب این افراد جوان در بازار کار این مزیت نسبی به مزیت رقابتی و تاثیرگذار تبدیل گردد .

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت ، معدن و تجارت تصریح کرد : در جهان کمبود منابع را در بخش های مختلف شاهد هستیم . در ایران نیز شرایط این چنین است و حتی در برخی از حیطه ها کمبود منابع بیشتر به چشم می خورد . لذا استفاده بهینه و صحیح از منابع و سرمایه گذاری مناسب یک ضرورت برای حوزه اقتصادی در آینده به شمار می رود .

نقش مهندسین در توسعه اقتصادی کشور و افزایش ثروت بسیار شاخص است

مهندس حسین ابویی مهريزي اضافه کرد : فعالیت ها در بخش های گوناگون باید بر اساس دانش علمی دقیق و با برنامه ریزی ، طراحی ، اجرا ، نظارت و ارزیابی همراه باشد. در تمامی مراحل علم مهندسی فرایند و رویکرد این علم نقش دارد. به همین دلیل دانش آموختگان رشته های مهندسی در عرصه های مدیریتی با وارد نمودن رویکرد مهندسی در شناسایی و حل مسایل موفق تر هستند.

وی خاطر نشان کرد : نقش مهندسین در توسعه اقتصادی کشور و افزایش ثروت بسیار شاخص است .

گفتنی است سیزدهمین کنفرانس ملی روز مهندسی توسط انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان و با حمایت وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اصفهان ، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان و مشارکت بسیاری دیگر از سازمان ها و تشکل های فعال در حوزه های مختلف صنعتی، خدماتی و فنی مهندسی برگزار شد . این کنفرانس که در نوع خود یکی از مهمترین و بزرگترین گردهمایی های مهندسان و فعالان اقتصادی در سطح کشور می باشد همچون سال های گذشته به شناسایی ، ارزیابی و انتخاب سازمان های برتر، پیشکسوتان ، مهندسان و مهندسان جوان برتر پرداخته و برگزیدگان حوزه های مختلف را طی آیین با شکوه معرفی نمود و تندیس کنفرانس و لوح تقدیر را در حضور مقامات ملی و استانی ، به نفرات برتر اهداء می نماید .