لطفا برای ارسال هرگونه پرسش اینجا را کلیک نمایید.
کارخانه
نشانی : اصفهان - انتهای اتوبان ذوب آهن - شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان
تلفن مرکز : 03152573333
دورنگار : 03133322258
دورنگار : 03133321964
شماره پستی : 8493111111
شماره ثبت شرکت : 25230
شماره اقتصادی : 9334-7586-4111
پست الکترونیک : info@esfahansteel.com

حوزه معاونت فروش و بازاریابی
نشانی : اصفهان - بلوار سعدی - شماره 187

تلفن مرکز:  03136271800

تلفن مرکز : 6240031 0313
تلفن مرکز : 6240032 0313
تلفن مرکز : 6242700 0313
تلفن مرکز : 6270220 0313
دورنگار : 03136240033
پست الکترونیک : sales&export@esfahansteel.com

مدیریت فناوری اطلاعات
تلفن : 03152574449

پشتیبانی وب سایت
تلفن : 03152574477

تلفن دفاتر مدیران

۱۳۹۵/۱۲/۰۳

اولين جشنواره علمي پژوهشي ذوب آهن اصفهان برگزار شد

اولين جشنواره علمي پژوهشي ذوب آهن اصفهان ( گراميداشت شهيد تهراني مقدم ) سه شنبه سوم اسفندماه با حضور سردار شاه نظري معاون پژوهشي مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين (ع) ،‌ آيت ا...رهبر رئيس دفتر هماهنگي سازمان تبليغات اسلامي در شركت  ، مهندس ‌علمداري مشاور فرهنگي اجتماعي مديرعامل ، سرهنگ صفر پور فرمانده بسيج ناحيه لنجان ، مهندس جلال آقابابا دبيرجشنواره و مدير پژوهش ، فناوري و بومي سازي ، سرهنگ اميدي فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان ،  مديران سابق پژوهش ذوب آهن اصفهان و  جمعي از ديگر مسئولين و كاركنان شركت در تالار آهن روابط عمومي برگزار شد .

در اين جشنواره كه به همت مديريت پژوهش ، فناوري و بومي سازي ،‌ حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان ،‌مديريت آموزش و توسعه منابع انساني و مديريت روابط عمومي برگزار شد ، مهندس علمداری به عنوان يكي از سخنرانان اين جشنواره گفت : خداوند متعال انسان ها را برای کسب علم و دانش برگزید و استعداد ویژه ای به آنها عطا نمود. اگر طول تاریخ را بررسی نماییم متوجه می شویم انسان به عنوان اشرف مخلوقات تنها موجودی است که در روند زندگی خویش تغییر ایجاد نموده است و می تواند با بروز علم و دانش خویش منشا اثر باشد و هر روز نسبت به روز قبل به پیشرفت های تکنولوژیکی بیشتری دست می یابد .

شعار " ما می توانیم " در جشنواره شهید تهرانی مقدم اثبات شد

وی افزود : اولین جشنواره شهید تهرانی مقدم ثمره دستاورد انسان هایی است که " ما می توانیم را اثبات کردند " و  نشان دادند با بهره گیری از استعداد درونی خویش قادر هستند برای پیشبرد اهداف صنعت فولاد کشور و برند برتر ذوب آهن اصفهان به نقش آفرینی بپردازند.

مشاور فرهنگی اجتماعی مدیرعامل شرکت در ادامه تصریح کرد : ذوب آهن اصفهان چنین استعدادهایی را به وفور در دامان خویش پرورش داده است در گذشته شرایط برای تبلور چنین پتانسیل هایی گاهاً فراهم نبوده است . سعی بر این است بستری فراهم شود که از این پس استعدادها ، طرح ها و پیشنهادات بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرند.

این فعال فرهنگی خاطرنشان کرد : درکنار افرادی که در مقاطع مختلف تحصیلی در این جشنواره شرکت نمودند ، افرادی نیز حضور یافتند که بر اساس تجربه خویش در راستای بومی سازی ، صرفه جویی و نوآوری پیشنهادات موثری را ارائه نمودند. 

وی بیان کرد : شهیدان در پیشگاه خداوند متعال جایگاه ویژه ای دارند ، رشادت ها و دلیر مردی این مردان نیک بود که سبب شده است امروز با امنیت و آرامش در چنین محافل علمی حاضر شویم.

مهندس جلال آقابابا مدیر پژوهش ، فناوری و بومی سازی شرکت و دبیر اولین جشنواره پژوهشی شهید تهرانی مقدم گفت : برگزاری چنین جشنواره ای ریشه در سال های گذشته دارد . هدف اصلی این جشنواره بهره گیری از ظرفیت های اندیشمندان ذوب آهنی در راستای ارتقاء ظرفیت بخش های مختلف شرکت بود که با استقبال بسیار خوبی همراه شد.

وی افزود : این جشنواره در دو بخش کارکنان ذوب آهن و خانواده بزرگ این شرکت با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت ، مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی و روابط عمومی برگزار شد که شایسته است از زحمات این همکاران در این بخش تشکر نمایم .

مهندس جلال آقابابا اظهار داشت : 80 مورد طرح تحقيقاتي به اين جشنواره ارسال شد كه 70 مورد آن بررسي شد . ضمن اينكه 10 دستاورد ارائه شده نيز مورد بررسي قرار گرفت .

وي محورهاي جشنواره را نيز بدين شرح بيان نمود : فرآیند ، بومی‌سازی  ، آب و انرژی ، ایمنی و بهداشت  ،‌منابع انسانی  و تامین و بازار  .

 مهندس محمد حسن جولازاده از پیشکسوتان ذوب آهن و صاحب نظران عرصه صنعت فولاد کشور نیز در این جشنواره به ایراد سخنرانی در خصوص اهمیت پژوهش در صنعت فولاد پرداخت .

تجليل از پژوهشگران برتر شركت كه طرح آنها در اين جشنواره حائز رتبه برتر شد از بخش هاي اصلي جشنواره بود . شايان ذكر است در اين جشنواره از  نفرات برتر نظام پيشنهادات شركت در سال هاي 92 تا 94 در مجموع 30 نفر نيز تجليل به عمل آمد.

همچنين با توجه به دعوت از خانواده معزز شهيد تهراني مقدم ، تنديس ويژه به نيابت از اين خانواده شهيد عزيز به سرهنگ اميدي فرمانده حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان اهداء گرديد و جهت گرامي داشت و يادبود اولين جشنواره علمي پژوهشي ذوب آهن اصفهان تنديس ويژه جشنواره مذكور به سردار شاه نظري معاون پژوهشي مجتمع دانشگاهي اميرالمومنين (ع)و سرهنگ صفر پور فرمانده سپاه ناحيه لنجان اهداء شد .