تعداد نمایش در صفحه :

فراخوان بومی سازی قالب های مسی ریخته‌گری

نامه شماره 99/20061  مورخ 99/3/10 فراخوان بومی سازی قالب های مسی ریخته‌گری

کلیه مراکز دانشگاهی و موسسات تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان

 

موضوع : فراخوان عمومی  بومی سازی قالب های مسی ریخته‌گری

با سلام و احترام ؛

به آگاهی می‌رساند با توجه به نیاز استفاده از قالب‌های مسی (Tube Copper Mold) در خط تولید شمش‌های فولادی در ایستگاه‌های ریخته‌گری مداوم کارخانجات تولید فولاد، و نظر به اینکه تامین این قطعات مصرفی در خطوط تولید فولاد منشا خارجی همچون کشورهای آلمان ، ژاپن، چین و کره جنوبی دارد، بر این اساس در نظر است بومی‌سازی، تدوین دانش ساخت و تولید داخل قطعات مذکور با حمایت شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان مطابق با شرایط و مشخصات پیوست و با حساسیت در دقت ابعادی، شعاع انحنا، پوشش داخلی و … اجرا گردد.

ازاین‌رو خواهشمند است دستور فرمایید درصورتی‌که در این خصوص امکان انجام اقدامات و فعالیت‌هایی با جنبه‌های بومی‌سازی و ساخت در آن مجموعه وجود دارد، پیشنهاد خود را حداکثر طی مدت بیست روز در سایت ذوب آهن اصفهان بخش تولید و توسعه  لینک تحقیق و توسعه بارگزاری نمایند. ضمناً جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن ۵۲۵۷۶۰۷۹ و۵۲۵۷۶۰۱۳ ‏‏‏-۳۱ ۰ تماس حاصل فرمائید. 

 مهدی نصر

معاون برنامه ریزی و توسعه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------