۱۳۹۹/۰۷/۲۳

در چهارمین مرحله رزمایش کمک های معیشتی در ذوب آهن اصفهان صورت گرفت :
اهداء یک هزار بسته معیشتی در پویش مهر اربعین


چهارمین مرحله از رزمایش کمک های معیشتی و مومنانه با نام پویش مهر اربعین 23 مهر ماه در مقابل ساختمان توحید برگزار شد . در این رزمایش که آیت ا... رهبر مسئول دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی،  مدیر روابط عمومی ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و تعدادی از کارکنان شرکت حضور داشتند، سرگرد علی بخشی با تسلیت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: مجموعه ذوب آهن اصفهان همواره در بخش مسئولیت های اجتماعی خود کمک های شایانی به مردم منطقه داشته است و این نشان از توجه مسئولین این شرکت به این امر بسیار مهم است . وی با اشاره به کمک های مومنانه این شرکت که از نیمه شعبان شروع شده یاد آور شد : این کمک ها در قالب تسهیلات بانکی و مایحتاج زندگی تهیه و بین نیازمندان منطقه توزیع می شود .
جانشین فرمانده سپاه لنجان با بیان برخی از اقدامات مهم بسیج ذوب آهن در مبارزه با ویروس کرونا گفت: اولویت مهم حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان مقابله با ویروس کرونا و پیامدهای آن است  و با توجه به اقدامات اخیر این حوزه می توان گفت اقدامات مهمی در این زمینه صورت گرفته است  . وی تصریح نمود: کارکنان ذوب آهن اصفهان با حضور در عرصه های مختلف حماسه آفریدند و پویش مهر اربعین نمونه بارز این اقدامات می باشد .
علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز در خصوص برگزاری چهارمین مرحله این رزمایش گفت: ذوب آهن اصفهان سعی داشته تا در تمامی مسائل و مشکلات همراه و همگام مردم منطقه باشد و خود را جزئی از این منطقه می داند .وی در پایان با قدردانی از تمامی دست اندرکاران برگزاری این رزمایش(حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان،خیریه والفجر و روابط عمومی) یاد آور شد: در این رزمایش یک هزار بسته مایحتاج غذایی برای نیازمندان تهیه و توزیع می گردد.