۱۳۹۸/۱۲/۰۵

سردار نقدی :

تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان یادآور حماسه آفرینی این شرکت در دوران دفاع مقدس است

سردار محمد رضا نقدی معاون هماهنگ کننده کل سپاه دوشنبه 5 اسفند ماه در بازدید از غرفه ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه توانایی های فنی مهندسی ایران با محوریت رونق تولید با دستاوردهای این شرکت آشنا شد .

وی در گفتگو با خبرنگار ما تولید ریل ملی در ذوب آهن را یادآور حماسه های جهادی این شرکت در دوران دفاع مقدس دانست و افزود : این مجتمع بزرگ صنعتی در دوران دفاع مقدس به عنوان یک صنعت دفاعی در عرصه های مختلف همچون ساخت تجهیزات ، سنگرسازی ها ، پشتیبانی های مهندسی و تامین نیروی انسانی متخصص نقش آفرینی نمود و باعث افتخار است که پس از جنگ تحمیلی تا کنون نیز در زمینه های تولید ، توسعه ، بومی سازی و نوآوری دستاوردهای ارزشمندی همچون تولید ریل ملی را تقدیم ملت بزرگ ایران نموده است .

سردار محمد رضا نقدی تقدیم 286 شهید در دوران دفاع مقدس را افتخاری دیگر از رشادت های تلاشگران این صنعت دانست و اظهار امیدواری نمود که در عرصه های جدید صنعتی و تولیدی بتواند پیشگام باشد .

وی در ادامه ارتباط صنعت و دانشگاه را در راستای خودکفایی بسیار مهم و ضروری دانست و گفت : تا کنون اقدامات مهمی با همکاری این دو نهاد صورت گرفته و لازم است این تلاش ها با جدیت بیشتری دنبال شود .

وی همچنین تجدید نگرش مدیریت ها در این زمینه را ضروری دانست و گفت  :باید شرایطی فراهم شود تا بتوان در راستای تولید ، علم و  تکنولوژی از ظرفیت ها و توانمندی های دانشگاهیان و صنعت گران با انگیزه ، در عرصه های جدید بهره گیری لازم به عمل آید.