۱۳۹۸/۱۰/۲۶

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان معرفی شد

در آیینی با حضور مهندس منصور یزدی زاده، مدیر عامل شرکت ، جواد محمدی مدیر عامل و دکتر محمد علی عباسی رئیس هیات مدیره، اعضای تیم فوتبال و علیرضا منصوریان، سرمربی سابق تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن و جمعی از مدیران شرکت ، 25 دی ماه میودراگ رادولوویچ ، به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه معرفی شد..

مهندس منصور یزدی زاده، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در این  آیین با گرامیداشت یاد وخاطره اصغر فروتن، پیشکسوت فوتبال ذوب آهن، گفت: به صورت طبیعی ذوب آهن با توجه به سابقه و قدمتی که دارد، سطح انتظارات بیش از این است. این انتظاری است که پرسنل و هواداران ذوب آهن دارند و ما نمی توانیم چشم و گوشمان را روی این ماجرا ببندیم. همانطور که اشاره شد نخستین بار است که یک سرمربی در حال رفتن است و یک سرمربی می خواهد کارش را شروع کند و هر دو در مراسم حضور دارند و این برای کل مجموعه ذوب آهن ارزشمند  است.

مدیرعامل ذوب آهن بیان کرد: با توجه به سابقه ای که آقای میودراگ رادولوویچ دارند و با بازیکنان خوبی که داریم و می توانیم در آینده نتایج خوبی را رقم بزنیم.

مهندس یزدی زاده خاطرنشان کرد: آمدن این سرمربی جدید را به فال نیک می گیرم. و این امیدواری است که نیم فصل را با موفقیت شروع کنیم. بالاخره مشکلات مالی همیشه وجود دارد اما اگر به گذشته ذوب آهن نگاه کنید، کسی را نداریم که به خاطر مشکلات مالی با ذوب آهن قهر کند. تعهدی که در اینجا داریم کاملا دو طرفه است و من این را در تمام مجموعه دیده ام. این جای تقدیر و تشکر دارد و آقای محمدی هم در تلاش است تا به تعهدات خود عمل کنیم و از این بابت مشکلی نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت در ادامه افزود: گزینه های مختلفی خارجی برای سرمربی گری ذوب آهن بود اما میودراگ رادولوویچ به عنوان سرمربی انتخاب شد و من با توجه به رزومه ای که دارد، خیلی امیدوار شدم که بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم. من به ایشان تاکید کردم که الویت ما بازی اخلاقی است و در وهله بعد گرفتن نتیجه خوب و بازیکن سازی است. امیدوارم که ذوب آهن سال ها با این سرمربی ادامه دهد و آن چیزی که حق ذوب آهن ادا شود.

جواد محمدی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن نیز در این مراسم گفت: باشگاه به هر صورت در پنج ماه گذشته تغییر و تحولاتی داشت و همه از شرایط آن خبر داشتند. ما تیم فوتبال خوبی از باتجربه ها و جوانان داریم که باید از زحماتشان تشکر کنم. ان شاءا... با تلاشی که در نیم فصل دوم می کنند، نتایج خوبی خواهیم گرفت.

محمدی گفت: از علی آقا منصوریان و کادرش تشکر کنم که در طول مدتی که در باشگاه بودند از جان و دل تلاش کردند. به آقای میودراگ رادولوویچ که مربی خوب و با سابقه ای است هم خیر مقدم می گویم با حضور ایشان، ذوب آهن می تواند پرقدرت تر به کارش ادامه دهد، حمایت مجموعه ذوب آهن همیشه وجود دارد. محمدی افزود: از هواداران ذوب آهن تشکر می کنم که صبر کردند تا این اتفاق بیفتد. باید کسی به عنوان سرمربی انتخاب می شد که در جایگاه ذوب آهن و جانشینی منصوریان است.

میودراگ رادولوویچ، سرمربی جدید باشگاه ذوب آهن در مراسم معارفه اش گفت: از زحمات منصوریان تشکر می کنم. نمی توانم بیشتر درباره جزییات صحبت کنم و می خواهم خودم را روی نیمکت اثبات کنم. وی ادامه داد: امیدوارم هم من و هم باشگاه از این قرارداد جدید بهره ببریم و اتفاقی که برای هر دو طرف خوب است، رخ دهد. از حضور تمام اعضا و رسانه ها تشکر می کنم و امیدوارم اتفاق خوبی برای ذوب آهن رقم بزنیم و این تیم را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.
دکتر محمد علی عباسی رئیس هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن نیز در سخنانی گفت: مجموعه های بزرگ زخم هایی دارند اما همیشه زنده اند و شاداب هستند و امیدوارم انتخاب سرمربی جدید موجب شادابی بیشتر ذوب آهن بشود. از تمام مجموعه ذوب آهن تشکر می کنم. من ۴۰ سال در صنایع کشور خدمت کردم و خوب می دانم که کارخانه ذوب آهن اصفهان بسیار قابل احترام است.

شایان ذکر است: "میودراگ رادولوویچ" 52 ساله که ملیت مونته نگرویی دارد. وی که سابقه درخشانی در حوزه باشگاهی و ملی دارد، به مدت یک فصل و نیم سکان هدایت تیم ذوب آهن اصفهان را برعهده خواهد گرفت. این مربی مونته نگرویی سابقه درخشانی در پرورش و استفاده از بازیکنان جوان را درکارنامه خود دارد.