۱۳۹۷/۱۲/۲۷

پیام تبریک مدیرعامل شرکت

هر نفس نو می شود دنیا و ما

باز کاروان تلاش و توسعه به منزلگه نوروزی دگر رسید. نام بلند و فرهنگ نوروزی را که یادآور خلاقیت و دانش نیاکان ایرانیان است گرامی میداریم. دگرباره شکفتن شکوفه ها، رویش سبزه ها و چلچله مرغان خوش الحان تحولی بزرگ در طبیعت را نوید می دهد و دل و جان آدمی را به طراوت فرا می خواند. نوروز علاوه بر روز نو، برنامه نو و اهداف نو ، از پایان یک سال سعی و تلاش نیز خبر می دهد. این تلنگر پایان ، ما را بر آن می دارد تا بدانیم سالی که گذشت اندوخته ای بر اندوخته های عمر خود افزوده ایم. تصویر سالی که با همراهی و همدلی همکاران پشت سر گذاشتیم ، تابلوی زیبا و بدیعی از سعی و تلاش و تعلق خاطر شما به ذوب آهن بزرگ بود که با دستان هنرمند و ذهن خلاق شما ترسیم شد. آنچه در این سال به دست آمد جز با حضور یکایک اعضاء خانواده بزرگ ذوب آهن میسر نبود.خانواده ای شورانگیز که شور و تولید برپا کردند و انگیزه توسعه برانگیختند . این شما بودید که با تلاش وصف ناپذیر زنگار از چهره ذوب آهن زدودید و غبار از نام آن برگرفتید تا باز هم نام ذوب آهن در سپهر صنعت این سرزمین چون ستاره ای درخشان بدرخشد.

... و باز هم شما بودید که با تلاش خستگی ناپذیر پروژه های مهم تولید ریل ملی، تیرآهن های بال پهن را به نتیجه رساندید.

... و باز هم شما بودید که پروژه های معطل مانده طرح های توسعه ای در کارخانه را در کمترین زمان غیرقابل باور به سرانجام رساندید.

... و باز هم شما بودیدکه هر کجا و هر زمان اعتبار ذوب آهن و ذوب آهنی به مخاطره افتاد جانانه در مقام دفاع بر آمدید.

... و باز هم شما بودید که با خلق فضای جدید، هم افزایی در محیط کار را با بوی خوش همدلی عطر افشانی کردید.

... باز هم شما بودید که مدیران شرکت را با مشارکت عمومی و خرد جمعی یاری رساندید.

آری دستاوردهای ذوب آهن در سایه وجود مبارک شما همکاران سختکوش حاصل شد و معنا یافت و اینک نیز شما هستید که در سال جدید برای تحقق اهداف و استراتژی های شرکت طرحی نو خواهید افکند. به جد معتقدم با بودن شما تمام قله های پیشرفت فتح خواهد شد و اطمینان دارم در این مسیر که شاید بخشی از آن نیز سنگلاخ باشد در گامهایتان تزلزلی مشاهده نخواهد شد .چه خوش همکارانی هستید و من بر خود می بالم که با افتخار در کنار شما ایستادن را سرافرازانه فریاد برآرم .

بایسته است یاد همکارانی را که دیگر در بین ما نیستند و ما از نظر و ایده آنها محروم هستیم گرامی بداریم، همکارانی که همیشه در خاطر و یاد خانواده بزرگ ذوب آهن ماندگار هستند .همچنین در پایان سال شاید خانواده ای از خانواده بزرگ ذوب آهن بر حسب عارضه عزیزی دل نگران و دلتنگ باشند ، نه نوروز و نه هیچ مناسبت دیگر اینجانب را از یاد همکاران درگذشته و غمخواری خانواده های آن ها و همدردی با عزیزانی که به عارضه ای دردمند هستند غافل نخواهد کرد .بر حسب وظیفه انسانی و جایگاه مسئولیتی که بر عهده دارم برای همکاران درگذشته علو درجات ، برای غم داران و دردمندان صبر و تسکین از خداوند مسئلت دارم.

در آستانه سال جدید با درک شرایط اقتصادی و معیشتی در حد بضاعت سعی داشتیم ،همکاران گرامی با کمترین نگرانی معیشتی کنار سفره هفت سین بنشینند و دعای یامقلب القلوب زمزمه کنند. اگر توفیقی یافتیم درمقابل عظمت شما انجام وظیفه ای بیش نبوده است.

نوروز 98 و آغاز سال جدید را پیشاپیش به شما همکاران عزیز و خانواده های گرامیتان شاد باش می گویم از راهی دور بر گونه کودکان ذوب آهنی بوسه می زنم و سالی پر خیر و برکت برای همگان آرزومندم .