۱۳۹۷/۱۰/۰۵

به همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان

رکورد حمل ریلی به میزان 2400 تن شمش صادراتی شکسته شد

 در راستای اهداف مدیریت عالی شرکت و افزایش توان بارگیری و حمل ریلی محصولات ، رکورد حمل ریلی به میزان 2400 تن شمش صادراتی شکسته شد. 

مهندس علیرضا عباسیان مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اعلام این خبر گفت :  با تلاش فراوان همکاران خدوم و زحمت کش در واحدهای مرتبط کارخانه به ویژه مدیریت های راه آهن و ترابری، فولادسازی، حراست، راهبری ماشین آلات و راهبری و خودروهای سنگین،حمایت معاونین بهره برداری و بازرگانی ، بیست و پنجم آذرماه میزان 2400  تن شمش صادراتی ، به مقصد بندرعباس بارگیری و حمل گردید.

وی افزود : حداکثر باری که به صورت روزانه تا کنون تحویل راه آهن جمهوری اسلامی گردیده بود ، 1200 تن می باشد.

مدیر پشتیبانی فروش و خدمات مشتریان با اشاره به اینکه برای  بارگیری و حمل روزانه 2800  تن هدف قرار داده شده است تصریح کرد : از آنجا که گسترش حمل ریلی از برنامه های اصلی مدیریت عالی سازمان بوده و صرفه اقتصادی قابل توجهی نیز برای شرکت به دنبال دارد ، لذا هموار کردن مسیر و حذف موانع این مهم جزء اولویت های شرکت می باشد.

وی اضافه کرد : در این راستا جهت افزایش بارگیری واگن ها در محوطه انبار شمش جدید، با همت تلاشگران مدیریت نت ساختمان محل بارگیری در کوتاه ترین زمان ممکن توسعه و امکان واگذاری همزمان تعداد بیشتری واگن فراهم گردید که نتیجه آن افزایش تناژ بارگیری به صورت روزانه می باشد.