۱۳۹۷/۰۴/۰۶

در ديدار مدير عامل شركت با آيات عظام مظاهري و طباطبايي نژاد عنوان شد :

ذوب آهن اصفهان از افتخارات نظام و كشور است ، توليد و اشتغال آن بايد حفظ شود

باعث خوشحالي است كه مدير عامل ذوب آهن اصفهان از بين كاركنان انتخاب و منصوب شده اند

مهندس منصور يزدي زاده مدير عامل ذوب آهن اصفهان به منظور ديدار و بهره گيري از رهنمودهاي ارزشمند آيات عظام ، حضرت آيت ا... مظاهري از مراجع تقلید  (ریيس حوزه علميه اصفهان) و حضرت آيت ا... طباطبايي نژاد ( نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان)  به طور جداگانه با ايشان ديدار و گفتگو نمود .

در این دیدارها که معاونین مدیرعامل و تعدادی از مدیران شرکت نیز حضور داشتند ، حضرت آيت ا... مظاهري با تبريك انتصاب مهندس يزدي زاده به عنوان مدير عامل ذوب آهن اصفهان گفت: اين مجتمع بزرگ صنعتي به عنوان يك صنعت مادر و بزرگ و نقش آفريني آن در عرصه هاي مختلف در طي پنجاه سال فعاليت ،يكي از افتخارات نظام و كشور است و تا كنون در جامعه بسيار تاثيرگذار و مفيد بوده و توليد و اشتغال آن نیز بايد حفظ شود . وي با بيان برخي از مشكلات و تنگناهاي اقتصادي در كشور و صنعت و ضرورت توجه به كاركنان سخت كوش ذوب آهن گفت : همان طور كه خداوند طي چهل سال گذشته نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را در مقابل تهديدهاي دشمن حفظ نموده ، با امید ،  همت و تلاش همه آحاد ملت و لطف خداوند می توان بر مشكلات موجود پيروز شد .

حضرت آيت ا... مظاهري تصريح نمود:  تنها راه نجات از مشكلات ، صبر ، استقامت و پشتكار است .

وي اظهار اميدواري نمود كه با مديریت مهندس يزدي زاده و همت ، تلاش و همكاري همه كاركنان ، ذوب آهن اصفهان بتواند به قله هاي افتخار و جايگاه واقعي خود دست يابد .

آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه ی مردم و جامعه است

در ديدار جداگانه ديگری آيت ا... طباطبايي نژاد نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان نيز با ابراز خرسندي از انتصاب مهندس يزدي زاده گفت: باعث خوشحالي است که ایشان در راس اين مجموعه بزرگ صنعتي انتخاب و انتصاب شده است . وي نقش ذوب آهن در اقتصاد و توسعه صنعت و اشتغال زايي را بسيار مهم ارزيابي نموده و يادآور شد : اشتغال 14 هزار نفر بطور مستقيم و هزاران نفر به طور غير مستقيم، دستاورد بزرگي است كه بايد  اين موضوع مهم در ذوب آهن مورد توجه ویژه قرار گیرد .

 

نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان با اشاره به بحران كم آبي و اثرات مخرب آن بر اصفهان و صنعت گفت: آب يك مشكل اساسي در استان اصفهان است و متاسفانه درگذشته رودخانه زاينده رود خوب مديريت نشده است و اينجانب نيز با جديت اين موضوع مهم را پيگيري نموده و از مسئولين كشوري و استاني و متوليان آب مي خواهم كه با ارائه راهكارهاي لازم ، مشكلات كم آبي در اصفهان را پيگيري و حل نمايند .

وي گفت: آب طبق دستورات اسلام ، جزء انفال و متعلق به همه مردم و جامعه است و بايد براي همه مردم درست مديريت شود. وي در بخش ديگري از سخنانش درست و صحيح خرج نمودن در اقتصاد و درآمدهاي حاصله را عنوان کرد . وي در پايان اظهار اميدواري نمود كه با همت ، تلاش و توجه به كاركنان و رعايت حقوق بازنشستگان عزيز ، صنعت كشور و ذوب آهن بتوانند بر مشكلات پيروز و سربلند شوند .

در اين دو ديدار مهندس يزدي زاده مدير عامل ذوب آهن اصفهان ضمن ارائه گزارش كوتاهي از دستاوردها و تنگناهاي موجود در ذوب آهن گفت : در طي نيم قرن تلاش و افتخارآفريني اين شركت ، علاوه بر اشتغال زايي در عرصه هاي مختلف ، صنايع زيادي در كشور با همت ذوب آهن اصفهان رشد و توسعه يافته اند .

وي از جمله عوامل نرسيدن ذوب آهن به اهداف خود را، عدم برخورداري از یارانه انرژي ، نيروي انساني مازاد، و بحران آب ذكر نمود و گفت: مديريت شركت با بهره گيري از همه توانمندي ها و حفظ اشتغال نيروي انساني موجود در جهت حل مشكلات و عبور از تنگناها و رشد و تعالي شركت تلاش خواهد كرد .

وي افزود : با همت و سخت كوشي كاركنان شريف ذوب آهن به آينده اين مجموعه بزرگ اقتصادي اميدواريم. مهندس يزدي زاده خواستار حمايت جدي و معنوي آيات عظام براي عبور از مشكلات و تنگناهاي موجود شد .وی مهمترين هدف فعلي در ذوب آهن اصفهان را افزايش توليد و رسيدن به ظرفيت اسمي و ارائه راهكارهاي لازم براي بحران آب ذكر نمود .

وي افزود : استفاده از پساب و فاضلاب شهري و صرفه جويي در مصرف آب نیز با جديت در حال پیگیری  است .