۱۳۹۷/۰۳/۲۷

در دیدار مدیر عامل جدید ذوب آهن با استانداراصفهان مطرح شد:

تاکید استاندار اصفهان بر حل مشکلات و چالش های ذوب آهن اصفهان

پس از آئین تکریم و معارفه رسمی مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل جدید ذوب آهن اصفهان که  با حضور مقامات کشوری و محلی و جمعی از مدیران صنایع کشور برگزار شد ، در جلسه ی ویژه ای با دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان ، مشکلات و چالش های ذوب آهن مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسه که دکتر جعفر سرقینی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت ، مهندس مرتض لطفی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)  ومهندس احمد زمانی مدیر شرکت سرمایه گذاری صدر تامین نیز حضور داشتند ، دکتر مهرعلیزاده طی سخنانی نقش ذوب آهن اصفهان در منطقه و کشور را یادآور شد و گفت : در شرایط فعلی همه باید نسبت به سرنوشت این مجتمع بزرگ صنعتی و مشکلات آن حساس باشیم و در جهت رفع چالشهای موجود تلاش نماییم.

استاندار اصفهان افزود : یکی از چالش های مهم صنعت ، بحث آب است که صنایع باید در این زمینه صرفه جویی و همکاری جدی داشته باشند و به سمت استفاده بهینه از پس آب فاضلاب حرکت کنند . وی با اشاره به موضوع مهم اقتصاد مقاومتي و تاکید بر افزايش توليد و صادرات ، اظهار امیدواری نمود : امید است ذوب آهن بتواند با همت و تلاش كاركنان سخت كوش خود به جایگاه واقعی درعرصه تولید دست یابد.

در این جلسه مهندس منصور یزدی زاده مدیر عامل جدید ذوب آهن اصفهان تاکید نمود : با همه توان و با همدلی کارکنان سخت کوش این شرکت ، در جهت رفع مشکلات و تنگناهای موجود و افزایش تولید تلاش خواهیم نمود.