۱۳۹۷/۰۳/۰۸

در برنامه تلویزیونی «يك شهر ضيافت» صورت گرفت

همیاری تلاشگران ذوب‌آهن اصفهان برای آزادی زندانيان جرائم غيرعمد

كـاركنان ذوب‌آهن اصفهان كه در عرصه صنعت ، سرآمد و پيشتاز و در عرصه فرهنگ انقلابي و اسلامي، غرورآفرین و سربلند می باشند، در ماه مبارك رمضان به كمك زندانيان جرائم غير عمد شتافتند و مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون ریال به آزادي اين زندانيان اختصاص دادند. برخی از  خيرين ذوب‌آهني كه در اين امر نيك همت کردند به همراه تعدادي از مسئولان شركت دوشنبه هفت خردادماه در برنامه تلویزیونی يك شهر ضيافت صدا و سيماي مركز اصفهان حضور يافتند تا در گلريزان اين برنامه نيز علاوه بر مبلغ مذكور، موجبات آزادسازي تعدادي از زندانيان جرائم غيرعمد را فراهم کنند. در مجموع در برنامه مذکور که استاندار اصفهان نیز در آن حضور یافت ، باکمک خیرین حاضر 25 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد به آغوش خانواده بازگشتند .

مهندس رخصتی معاون خرید شرکت در این برنامه و در پاسخ به سوال مجری گفت : ذوب آهن اصفهان در سابقه 50 ساله خود به عنوان مادر صنعت فولاد کشور ، در انجام مسئولیت های اجتماعی و به ویژه فعالیت های خیریه ، پیشتاز بوده و این سنت حسنه را به عنوان یک فرهنگ که از نسل های گذشته به جا مانده ، حفظ کرده است .

وی با اشاره به فعالیت خیریه والفجر کارکنان ذوب آهن اصفهان گفت : علاوه بر برنامه های خاص همچون برنامه آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد در ماه مبارک رمضان ، در تمام ایام سال ، تلاشگران ذوب آهن مبالغی را به خیریه مذکور اختصاص می دهند تا دستگیر درماندگان و هموطنانی باشد که به هر دلیل با مشکل مواجه هستند و نیاز به یاری دستان پر مهر خیرین دارند .