۱۳۹۳/۱۰/۳۰

در نهمین همایش بین المللی مدیریت سبز

در نهمین همایش بین المللی مدیریت سبز  که با حضور بیش از1500 نفر از کارشناسان و متخصصین داخلی و خارجی و 35 کشور جهان در محل سالن همایش های برج میلاد برگزار شد . برای اولین بار تندیس جهانی انرژی(پروژه سبز )  و نشان بلوغ HSE جامعه سبز اروپا به ذوب آهن اصفهان اهداء گردید و دکتر سعد محمدی مدیر عامل شرکت اوح سپاس و تندیس ویژه جهانی انرژی را دریافت نمود.

اهداء تندیس ویژه جهانی انرژی به ذوب آهن اصفهان از سوی بنیاد جهانی انرژی به دنبال موفقیت جهانی پروژه تنگه جوزدان( سایت نگهداری محصولات میانی قطران ) در یک رقابت جهانی حاصل شده است .

پروژه جهانی تنگه جوزدان (سایت نگهداری محصولات میانی قطران) از سوی مدیریت ارشد HSE برای یک رقابت جهانی به مدیریت سبز اروپا پیشنهاد شد و در تیر ماه سال جاری از سوی تیم ارزیابی جامعه سبز اروپا مورد ارزیابی واقع گردید و امتیاز برتر در سطح ملی را کسب نمود .

در ارائه گزارش اثربخشی پروژه سبز از ابعاد اقتصادی ، زیست محیطی و همچنین نقش آن در معرفی مسئولیت پذیری اجتماعی ذوب آهن اصفهان به بنیاد جهانی انرزی از سوی جامعه مدیریت سبز اروپا پروژه تنگه جوزدان (سایت نگهداری محصولات میانی قطران ) از میان پروژه سبز 165 کشور کاندیدای دریافت تندیس از بنیاد جهانی انرژی گردید .

مزایای این موفقیت معرفی پروژه سبز در سطح جهانی و محافل بین المللی و ثبت در سایت بنیاد جهانی انرژی و حمایت برای توسعه پروژه های موفق و برتر است  .همچنين در اين آيين لوح سپاس و نشان بلوغ HSE  ذوب آهن را مهندس رخصتي مدير ارشد  HSE اين شركت  دريافت نمود

دکتر سعد محمدی مدير عامل ذوب اهن اصفهان پس از دریافت تندیس ویژه جهانی انرژی در مصاحبه با خبرنگار ما کسب این موفقیت بزرگ جهانی را به همه  كاركنان سخت کوش و با ارزش ذوب آهن اصفهان تبریک گفت و اظهار امیدواری نمود : که با همت و همدلی هر چه بیشتر بتوان در این شرایط سخت در جهت رشد و تعالی بیشتر و کسب موفقیت  هاي بيشتر، گام هاي ارزنده تري برداشت . وي ادامه پروژه هاي زيست محيطي ذوب آهن را ياد آور شد و گفت : اميد است بيش از گذشته بتوانيم در جهت رفع آلايندگي هاي زيست محيطي و سرمايه گذاريهاي جديد در اين زمينه حركت كنيم و خود را به سطح استاندارد هاي جهاني  برسانيم. وي با اشاره به انجام پروژه زيست محيطي در بخش كنورتورها باد آور شد : بر اساس قرارداد با يك شركت معتبر اروپايي ،تجهيزات مورد نظر در حال آماده سازي و ارسال به كارخانه است كه با اجراي اين پروژه ، دود ناشي از كنورتورهاي بخش فولاد سازي حل مي شود. وي تاكيد نمود ايجاد محيطي منسب براي منطقه ،مردم و كاركنان شركت از اهداف مهم ذوب آهن اصفهان است